E-nabız tahlil sonuçlarına nasıl ulaşılır? E-nabız tahlil sonuçları için izlenmesi gereken yollar.

E-nabız tahlil sonuçlarına nasıl ulaşılır? E-nabız tahlil sonuçları için izlenmesi gereken yollar.
E-NABIZ TAHLİL SONUÇLARINA NASIL ULAŞILIR? E-NABIZ TAHLİL SONUCUNA NEREDEN BAKILIR? E-NABIZ TAHLİL SONUÇLARINA KOLAYCA ULAŞMAK MÜMKÜN MÜ? E-NABIZ TAHLİL SONUÇLARI KAÇ FARKLI ŞEKİLDE GÖRÜNTÜLENİR?

E-nabız, kişilere kendi sağlık durumlarına internet aracılığı ile ulaşma imkanı veren; tüm geçmiş raporlar, doktor kontrollerini elinizin altında bulabileceğiniz verimli erişim portalıdır.

Kişiye özel ve bir o kadar güvenli olan alt yapısı sayesinde, bu sisteme ulaşmak yasal sınırlar çerçevesinde korunmakta olup; sizin izniniz olmadan hiçbir kurum ya da kuruluşla bilgileriniz paylaşılamaz.

Pek çok veriye ulaşabileceğiniz e-nabız sisteminde, en çok merak edilenlerin başında; tahlil sonucunu sağlık kuruluşuna gitmeden görebilmek geliyor. Peki bu nasıl mümkün olabiliyor?

E-nabızdaki tahlil sonuçlarına ulaşmak hakkındaki yazımızda, tüm sorularınız aşağıda cevaplanmıştır.

E-nabız tahlil sonucunu öğrenme işlemleri nasıl ve nereden gerçekleştirilir?

Eğer e-nabız kaydınız yoksa, öncelikle programa kaydolarak giriş yapmanız gerekiyor. Dijital ortamda sunulan bu avantajlardan yararlanarak tıbbi özgeçmişe erişmek böylelikle mümkün olmuş oluyor.

E-nabız uygulamasında sağlık geçmişi ekranına giriş yaptıktan sonra, yukarıda da görmüş olduğunuz ekranın sol alt kutucuğunda yer alan ‘tahlillerim’ yazısına tıklayarak görüntüye ulaşabilirsiniz.

Tüm tahlil sonuçlarınız geçmişten-günümüze olacak şekilde ekranda açılır.

Görüntülemek istediğiniz tahlil sonuçlarının üzerine basarak, detaylı inceleme şansınız bulunmaktadır.

İndirmek istediğiniz tahlil sonuçlarını, PDF olarak elinizde bulunmak mümkündür.

Yalnızca sayısal değerler ve açıklamalar değil, aynı zamanda grafiksel olarak ya da tablodan yararlanarak tahlil sonuçlarınızı görme seçeneğiniz vardır.

Keşfet