Canan Karatay'a göre işte dünyadaki en sağlıklı meyve suyu

Canan Karatay'a göre işte dünyadaki en sağlıklı meyve suyu
Canan Karatay dünyanın en sağlıklı yiyecekleri hakkında bilgiler vermeye devam ediyor! Karatay Dünyanın en sağlıklı meyvesini açıkladı..

Canan Karatay tarafından açıklanan bir bilgi yine dikkat çekti. Beslenme uzmanları da üstelik bu kez karşı çıkmadılar ve kabul ettiler. Malumunuz zeytin ağaçları günümüzün en önemli konularından biri haline geldi.

Geçtiğimiz haftalarda çok sayıda ünlü isim Zeytin ağaçlarıyla ilgili çıkarılan yeni genelgeye tepki göstermişti. Bu kararın ardından Canan Karatay'ın yapmış olduğu bir açıklama ise sosyal medyanın üst sıralarında yer almayı başardı.

Canan Karatay dünyanın en sağlıklı yiyecekleri hakkında bilgiler vermeye devam ediyor. Canan Karatay bu kez dünyanın en sağlıklı meyvesini açıkladı.

Karatay'a göre ne Elma ne Armut ne de Karpuz..

En Sağlıklı Meyve Zeytin..

T24 Tarafından geçilen haberde Canan Karatay zeytinle ilgili dikkat çeken açıklamalarda bulundu.

En Sağlıklı meyve zeytindir diyen Canan Karatay ayrıca en sağlıklı meyve suyu da zeytinyağıdır açıklamasında bulundu.

Soğuk sıkım ve işlem görmemiş doğal zeytinyağı için diyen Canan Karatay ayrıca açıklamasında zeytinyağının anne sütünden farkı olmadığını belirtiliyor.

Yağ değildir zeytin meyvesinin suyudur ve yetişkinlerin ana sütüdür diyen Canan Karatay ayrıca açıklamasında zeytin altındır , zeytinyağı ise altın suyudur diyerek ezberleri bozuyor..

Canan Karatay'ın açıklamasının sosyal medyayı da ikiye böldüğü görüldü. Kimi kullanıcılar zeytinyağını yemeklerde kullandığını ancak asla meyve suyu gibi içemeyeceğini ifade ederken kimi kullanıcılar ise Canan Karatay'ın önerilerini dinleyip her gün zeytinyağı içtiklerini yazdılar..

Canan Karatay'ın önermiş olduğu bu bilgileri arkadaşlarınızla paylaşın onların da yararlanmasını sağlayın! Unutmayın ki bu tarz faydalı bilgiler paylaştıkça daha çok fazla insan yararlanabilir.

Kaynak: Doktortarif.com - T24.COM.TR

Keşfet