Doğal Bir Yöntemle Kirpik ile Kaşları Kısa Sürede Uzatma ve Kalınlaştırma

Doğal Bir Yöntemle Kirpik ile Kaşları Kısa Sürede Uzatma ve Kalınlaştırma
Burada sizlere kirpiklerinizi çok kısa bir sürede uzatmanız adına evde yapabileceğiniz doğal bir yöntem olan Hindistan cevizi yağı, Hint yağı ve tatlı badem yağı karışımı tarifi açıklanmıştır.

Kimi insanlar kirpiklerinin kısa oluşundan yakınmakta ve buna çareler aramaktadır. Bunun için çeşitli yollara başvurulur. Bunlardan bir tanesi evde yapılabilen doğal tariflerdir. Burada doğal bir kirpik uzatma yöntemi olan, Hindistan cevizi yağı, Hint yağı ve tatlı badem yağının karışımıyla oluşan tarife yer verilecektir. Bu işlem, kirpiklerle birlikte kaşlara da uygulanabilir. Düzenli uygulama sonucunda oldukça güzel sonuçlar veren bu yöntemde kullanılan malzemeler sadece Hindistan cevizi yağı, Hint yağı ve tatlı badem yağıdır.

Öncelikle küçük bir kabın içerisine bir çay kaşığı Hindistan cevizi yağı eklenir. Daha sonra bir çay kaşığı tatlı badem yağı ile bir çay kaşığı Hint yağı kabın içerisine eklenerek iyice karıştırılır. Hazırlanan bu karışım kirpiklere masaj yapılarak sürülür. Karışımı kirpiklerinize sürmeden önce alerjik bir reaksiyon göstermeme adına cildinizin küçük bir bölgesine sürerek test ediniz. Aynı zamanda karışımı gözlerinize kaçırmamaya dikkat ediniz. Bu karışımı kirpiklerinizde birkaç saat bekleterek her akşam uygulayabilirsiniz. Aynı zamanda bu karışımı yine aynı şekilde, aynı uygulamayla, kaşlarınıza da uygulayabilirsiniz. Düzenli kullanıldığında, bir haftada bile, kirpik ile kaşlarınızın uzadığını ve kalınlaştığını fark edebilirsiniz.

Burada sizlere kirpiklerinizi çok kısa bir sürede uzatmanız adına evde yapabileceğiniz doğal bir yöntem olan Hindistan cevizi yağı, Hint yağı ve tatlı badem yağı karışımı tarifi açıklanmıştır. Bu karışımı kirpiklerinize düzenli uyguladığınız takdirde kirpiklerinizdeki uzama ve kalınlaşmayı kısa bir süre içerisinde fark edebilirsiniz. Aynı zamanda bu tarifi kaşlarınıza da uygulayabilirsiniz.

Kaynak: Doktor Tarif

Keşfet