Evde Diş Beyazlatma Yöntemleri

Evde Diş Beyazlatma Yöntemleri
Bugün sizlerle evde diş beyazlatma yöntemlerine değineceğim. Dış görünüşümüzde çok büyük bir önemi olan dişlerimizin canlı ve beyaz olmasını kim istemez ki?

Dişleri beyaz ve canlı tutmak sararmasından daha zorlu bir süreç. Dişlerimiz yediklerimiz içtiklerimiz ve diğer nedenlerden dolayı sararır ve kötü görüntü ortaya çıkar. Vereceğimiz formül ile evde çok kısa sürede dişlerinizi adeta inci gibi beyaz ve canlı olacak, öyleyse başlayalım!

KABARTMA TOZU VE LİMON

Doğal yollarla dişlerinizi beyaz ve canlı tutmak istiyorsanız, tabiat ananın bizlere sunduğu kabartma tozu ve limon ile dişlerinizi beyaz tutabilirsiniz.

Tarifi: Küçük bir kaba kabartma tozu ve limonu sıkıp kabın içine koyunuz. Kabartma tozu ile limon suyunu karıştırıp diş fırçanıza macun koyduğunuz kadar diş fırçanızın üstüne sürün ve dişlerinizi yavaşça fırçalayın 2-3 dakika bekledikten sonra ağzınızı çalkalayın.

KABARTMA TOZU VE ELMA SİRKESİ

Herhangi bir kaseye kabartma tozunu dökünüz, macun kıvamına gelene kadar karıştırın daha sonra ise elma sirkesini karıştırınız. Dişlerinizi beyaz yapmak için bir ay boyunca haftada bir kere bunu uygulayın. Bir ay sonucunda etkili bir sonuç sizleri bekliyor olacak.

MUZ KABUĞU

Yoğun miktarda potasyum magnezyum olan muzda, kabuğunu dişinize sürterek canlı ve beyaz dişler elde edebilirsiniz. Fakat bu uygulamayı haftada en az 2 kere 1 ay boyunca yapmak gerekiyor. 1 ay sonucunda başarıya ulaşacaksınız.

Keşfet